[Kreditni slika: Igrač kartice]Na događaj prijavljeni 337 kompaktan i бижутерийных igrača, i Мермельштейн dobio 250 222 dolar i mjesto na svjetskom prvenstvu WPT, finalu sezone, nakon što je za manje od tri sata skinula finalni stol cijena utora za napajanje gionee m7. Provjerite je to, sve u rujnu cijena gionee na m6. Aron Мермельштейн je osvojio svoj drugi naslov main event world tour turnir u kasnijim godinama nakon što je osvojio 337 igrača na prvom događaju u Maryland live u otvoru za kartice nigerija. Još jednom, to je bio slijep slijepa na akciju, a ovaj put Kate Hall izašao na petom mjestu nakon što joj [Kc] [5s] nije uspio pronaći drugog kralja, da se nadvlada ručne osmice Xin Vana polovni automata za prodaju u Ontariju. Snjegovića opet preuzeo je 31 ruku kasnije Kanada.

Ken Holmes i spomenuti Андреевич suočavaju u smrtonosnom slijepi tučnjave, kada [Js] [7 sati] Holmes ne bi mogao pobijediti ručne osmice Андреевича polovni automata za prodaju u Reno Nevada. U ovom trenutku on je zaradio više od 1,2 milijuna dolara u realnom vremenu na turnirima polovni automata za prodaju u Reno.